Ritchie´s Hostel & Hotel
Karlova 13
Prague 1
Czech Republic
Telefon: +420 222.221.229
Fax: +420 222.220.255
E-mail:
info@ritchieshostel.com

Ubytování

Celkem nabízíme 107 míst + další v reconstrukci v ceně od 10 EUR na osobu a noc, což je v dané lokalitě velmi výhodná cena. Předností je i rozdělení na hostel a hotel. Nabízíme tak ubytování jak na společných pokojích (dormitory), tak i ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA klikněte zde

Většina pokojů má svou vlastní koupelnu (sprchový kout a toaletu). Cennosti si můžete nechat v trezoru v recepci, která má nepřetržitou službu(24h). Zde je také možnost zakoupit si malé občerstvení.

Pokoje jsou výhodné především pro turisty, kteří nehledají luxus drahých hotelů, ale normální ubytování za přijatelné ceny v centru Prahy.

    Další výhodou je i dostupnost MHD - v okolí několika set metrů jsou stanice metra dvou linií (A a B), tramvaje, autobusy, v blízkosti jsou i 4 vlaková a 2 autobusová nádraží. Z letiště se lze dopravit i minibusy během několika desítek minut.

Pokoje jsou standardně zařízené, v ceně je ložní prádlo a ručník, označené pokoje mají vlastní koupelnu a WC. Na požádání je možno v recepci za poplatek zapůjčit TV se satelitním příjmem.