Rubriky
Ritchies

Boční zástěna pro sprchové dveře Roth Tower Line 140 cm: specifikace a vlastnosti


Boční zástěna pro sprchové dveře Roth Tower Line 140 cm

Specifikace výrobku

Boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth Tower Line 140 cm je skvělým způsobem, jak zajistit bezpečné a hygienické užívání sprchovacího koutu. Výrobek je určen pro instalaci bez vaničky a má barvu profilů v lesklém chromu. Výplň je z čirého skla bez jakéhokoli dekoru, který by mohl zakrýt jeho průhlednost a působit nevzhledně.

Jde o kvalitní produkt opatřený povrchovou úpravou Rolshield, díky které je sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je snadnější než kdy dřív.

Vlastnosti produktu

Boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth Tower Line 140 cm je vybavena otočným systémem otevírání, který umožňuje snadný a pohodlný přístup do sprchovacího koutu. Produkt je vhodný pro instalaci jak v levé, tak i v pravé orientaci.

Jeho eleganční design vyniká díky profilům v lesklém chromu, které se hodí k dodání moderního vzhledu koupelně. Velikost 140 cm zajistí dostatek prostoru pro bezproblémové používání sprchového koutu.

Závěr a doporučení

Pokud hledáte spolehlivý, moderní a zároveň elegantní způsob, jak zajistit pohodlné a hygienické používání sprchového koutu, je boční zástěna pro sprchové dveře Roth Tower Line 140 cm určena právě Vám. Díky výplni z čirého skla a profilům v lesklém chromu nejenže vynikne na každé koupelně, ale je i velmi jednoduchá na údržbu a snadná na použití.

Nakupte produkt na odkaze: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/bocni-zastena-ke-sprchovym-dverim-140-cm-roth-tower-line-745-1400000-00-02

Boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth Tower Line 140 cm

Pro další informace a konfigurace lze produkt zakoupit na našem webu https://www.kupsinabytek.cz/produkt/bocni-zastena-ke-sprchovym-dverim-140-cm-roth-tower-line-745-1400000-00-02.