Rubriky
Ritchies

Černo-modrá skříňka Punto od Teulat o rozměrech 93×130 cm


Černo-modrá skříňka Punto od Teulat

Pokud jste milovníkem hravé jednoduchosti, kolekce Punto si snadno získá vaše srdce. Čisté linie nábytku jsou ozvláštněny detaily z perforovaného kovu, které dodávají každému kousku originalitu.

Tato skříňka si zaručeně zaslouží své čestné místo v obýváku či ložnici a na oplátku bude dělat radost vašemu estetickému cítění. Rozměry skříňky jsou 93×130 cm, což z ní dělá dostatečně velký kus nábytku na uchování všech vašich věcí a předmětů v jednom prostoru.

V souladu s celou kolekcí Punto, i tato skříňka nabízí moderní design s výraznými prvky, které jsou typické pro designovou značku Teulat. Skříňku lze snadno sladit s dalšími kousky nábytku z této kolekce a vytvořit tak působivou a jedinečnou interiérovou sadu.

O značce:

Designová značka Teulat se zrodila ve slunné Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, která se již po více než 30 let věnuje výrobě nábytku.

Slovo Teulat označuje střechu domu jako symbol útulnosti a pohodlí. Každý kousek nábytku je promyšlen do posledního detailu tak, aby se přiblížil modernímu umění a současným trendům a zároveň byl dostupný pro každého.

Výraznými prvky jsou jednoduché geometrické linie i zajímavé barvy. Přidanou hodnotou je i otevřenost vůči spolupráci s designéry, kteří do výsledného vzhledu a provedení vdechnou kus své osobitosti.

Nenechte si ujít možnost pořídit si skříňku Punto od Teulat a dodat tak svému interiéru další rozměr originality a elegance. Navštivte náš eshop pro více informací.