Rubriky
Ritchies

Černý dubový konferenční stolek MICADONI STEPPE 60 cm – dokonalá kombinace designu a funkčnosti


Černý dubový konferenční stolek MICADONI STEPPE 60 cm

Dokonalá kombinace designu a funkčnosti

Stylový konferenční stolek Micadoni Steppe se stane dominantním prvkem každého interiéru. Minimalistické spojení lakované ocelové podnože a deska v černém dekoru dřeva vytváří atraktivní a ničím nerušený kontrast, který zaujme. Tento stolek je ideální pro moderní byty a domy, ale také pro kanceláře či konferenční místnosti.

Kombinace s dalšími produkty z řady Steppe

Chcete-li vytvořit harmonický interiér, doporučujeme kombinovat tento konferenční stolek s dalšími produkty z řady Steppe. Uvidíte, že celá vaše místnost získá elegantní vzhled, který osloví nejen vás, ale i vaše návštěvy.

Proč si vybrat konferenční stolek Micadoni Steppe?

– Designový klenot pro váš interiér
– Minimalistický vzhled
– Černý dekor dřeva
– Lakovaná ocelová podnož
– Ideální pro kanceláře a byty

Výhodou tohoto stolku je také jeho funkčnost. Má rozměry 60 x 60 x 35 cm, takže se vám na něm vejde spousta věcí. Můžete na něm položit například knihy, časopisy, květiny nebo lampičku. Jeho jednoduchý design se hodí ke každému nábytku a do každého interiéru.

Konferenční stolek Micadoni Steppe

Tipy na údržbu

Nicméně, podobně jako u každého nábytkového kusu, je důležité pečovat o jeho kvalitu a vzhled. V případě čištění používejte navlhčené hadříky se studenou vodou, abyste zabránili růstu plísní. Nejlepší je otřít do sucha. Vyhněte se drsným houbičkám nebo čistícím prostředkům, které mohou nevratně poškodit povrch. Dřevo a dřevu podobné materiály jsou materiály citlivé na vysoké teploty.

Detail konferenčního stolku Micadoni Steppe

Proč zvolit konferenční stolek Micadoni Steppe?

Tento konferenční stolek nabízí dokonalou kombinaci designu a funkčnosti. Jeho minimalistický vzhled v černém dekoru dřeva spolu s lakovanou ocelovou podnoží tvoří elegantní a moderní celkový vzhled. Přidejte ho k dalšímu nábytku z řady Steppe a vaše místnost získá harmonický vzhled.

Tento stůl také nabízí dostatek prostoru pro různé věci, ať už je to kniha, květina nebo lampička. Je ideální pro moderní byty, ale také pro kanceláře a konferenční místnosti.

Když bude mít náš konferenční stolek správnou péči, bude sloužit mnoho let. Tak neváhejte a vyberte si konferenční stůl Micadoni Steppe pro váš domov nebo kancelář. Navštivte stránky naradi-cz.cz a objednejte si ho ještě dnes!