Rubriky
Ritchies

Jediná šatní skříň, kterou potřebujete – Pinio I’ga rozměrů 186 x 144 cm!

Vyberte si kvalitní dětský nábytek, který je bezpečný a zároveň stylový. Kolekce Pinio I’ga nabízí vše, co vaše dítě potřebuje a přitom za přijatelnou cenu. Šatní skříň I’ga je krásným a praktickým doplňkem do každého pokoje. Navíc si ji nyní můžete objednat na stránkách www.vybirejnabytek.cz.

Skandinávský design

Kolekce I’ga je inspirovaná skandinávským designem. Všechny kusy mají jednoduché tvary a bílou barvu, která dává nábytku na lehkosti a vzdušnosti. Díky zaobleným rohům je nábytek bezpečný pro vaše děti a zároveň působí velmi moderně.

Kvalitní materiály

Pinio I’ga je vyrobena z kombinace bílého laminátu a masivního bukového dřeva, které pochází z certifikovaných polských lesů. Tyto materiály splňují přísné ekologické standardy a jsou zárukou kvality a trvanlivosti nábytku. Vyberte si skříň, která vydrží vašim dětem několik let.

Velké úložné prostory

Šatní skříň Pinio I’ga má rozměry 186 x 144 cm, takže nabízí dostatečně velký prostor pro uložení oblečení vašich dětí. Dveře jsou opatřeny věšáky a policemi, takže si můžete uspořádat věci přesně podle potřeb vašich dětí. Kromě toho, skříň má i velké zásuvky, kam snadno uskladníte spodní prádlo a další potřeby.

Šatní skříň Pinio I’ga nabízí:

  • krásný design inspirovaný skandinávským stylem
  • bezpečnost pro vaše děti díky zaobleným rohům
  • kvalitní materiály, které splňují ekologické standardy
  • velké úložné prostory pro šaty, oblečení a spodní prádlo

Vyberte pro své dítě to nejlepší. S šatní skříní Pinio I’ga uděláte radost nejen jim, ale i sobě, protože si budete jisti, že nábytek je bezpečný a trvanlivý. Zajděte na www.vybirejnabytek.cz a objednejte si ji dnes.

Šatní skříň Pinio I'ga

Uvedené údaje o rozměrech a materiálu jsou pouze informativní. V případě zájmu o konkrétní produkt doporučujeme nás kontaktovat a ověřit si dostupnost a detaily.