Rubriky
Ritchies

Kocot kids Komoda Babydreams – růžová víla s křídly pro Vaše miminko!

Komoda okouzlí každou malou princeznu. Pokud hledáte pro svého potomka roztomilý nábytek, který bude nejen praktický, ale také krásný a dekorativní, Komoda Babydreams od značky Kocot kids je tou správnou volbou pro Vás. Komoda kombinuje kvalitní materiály s půvabným vzhledem, díky čemuž získáte nábytek, kterým si Vaše princezna zamiluje svůj pokojíček.

Vyrobena z kvalitní laminované nábytkové desky tloušťky 18 mm

Komoda je vyrobena z kvalitní laminované nábytkové desky tloušťky 18 mm, která zajišťuje odolnost a trvanlivost nábytku. Tím si můžete být jisti, že Vaše investice do nábytku bude stát za to a bude sloužit Vaší rodině mnoho let.

Má 3 prostorné zásuvky s hloubkou 34 cm

Komoda má 3 prostorné zásuvky s hloubkou 34 cm, což je dostatek místa pro uskladnění oblečení, plen a dalších důležitých věcí Vašeho miminka. Navíc zásuvky jsou namontovány na válečkových kluzácích umožňujících snadné použití, takže se s nimi nebudete muset trápit.

Krásný laminovaný obrázek ztěžuje poškození nebo roztržení

Na celé přední ploše je nanesen krásný laminovaný obrázek, který ztěžuje poškození nebo roztržení. Díky tomu si můžete být jisti, že nábytek vydrží různé vlivy, které na něj mohou působit, například dětskou hravostí. Obrázek na komodě je potažen laminátem, takže je odolný a nevymytelný.

Komoda Babydreams

Rozměry:

  • Výška: 80 cm
  • Šířka: 80 cm
  • Hloubka: 41 cm

Tak neváhejte a pořiďte svému miminku krásnou komodu Babydreams od Kocot kids!

Komodu Babydreams najdete zde.