Rubriky
Ritchies

Nová Tempo Kondela Komoda SINGA 34 – neuvěřitelně elegantní kus nábytku v bílé barvě!

Tempo Kondela Komoda SINGA 34 je nový a moderní prvek na trhu nábytku. Tento kus nábytku je neuvěřitelně elegantní a bíla barva dodává celé komodě lehkost a vzdušnost. Navíc je tato komoda vyrobena z fóliované dřevotřísky, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost.

Kombinované provedení

Kombinovaná komoda SINGA 34 obsahuje jednu zásuvku, dvoudveřovou skříňku a jednodveřovou skříňku, které obsahují vždy jednu polici. To znamená, že nabízí dostatek úložného prostoru pro různé věci, jako jsou například oblečení, knihy nebo elektronika.

Tuto komodu lze velmi snadno sladit s ostatním nábytkem díky jejímu modernímu a elegantnímu vzhledu. Navíc je toto provedení komody vhodné na zařízení ložnic, dětských pokojů, kanceláří a předsíní.

Výhody komody SINGA 34

Tempo Kondela Komoda SINGA 34 přináší spoustu výhod, například:

  • Vyrobena z fóliované dřevotřísky, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost.
  • Kombinované provedení s dostatečným úložným prostorem.
  • Moderní a elegantní design, který se hodí do různých interiérů.

Toto vše jsou velké výhody, které lze u této komody ocenit.

Demontáž a montáž

Komoda SINGA 34 je dodávána v demontu. To znamená, že je potřeba ji složit. Montáž této komody je velmi jednoduchá a není třeba mít žádné speciální nástroje nebo schopnosti. Podrobný návod na montáž je součástí balení.

Závěr

Komoda SINGA 34 od společnosti Tempo Kondela je neuvěřitelně elegantní kus nábytku v bílé barvě. Vhodný na různé prostory a účely, nabízí spoustu úložného prostoru a snadno se sladí s ostatním nábytkem. Montáž této komody je velmi jednoduchá a není třeba mít žádné speciální nástroje nebo schopnosti. Pokud hledáte moderní a elegantní komodu v bílé barvě, tak je komoda SINGA 34 tou správnou volbou pro vás.

Pokud si chcete objednat tuto komodu, klikněte zde.