Rubriky
Ritchies

Orion přináší novou plastovou salátovou mísu Aura s průměrem 25 cm

Orion je společnost, která se specializuje na výrobu kvalitního a designového nádobí pro každou domácnost. Jeho nejnovější produkt, plastová salátová mísa Aura s průměrem 25 cm, je dokonalým příkladem inovativního a elegantního nádobí pro každodenní použití.

Perfektní nádobí pro každou příležitost

Dvoubarevná plastová mísa o objemu 3,5 l může nahradit keramické nebo porcelánové mísy doma, při stolování na terase nebo zahradě. Perfektní využití najde v karavanu, při kempování, na chalupě nebo na pikniku. Prostě všude, kde je potřeba odolné, ale zároveň lehké nádobí. S touto mísou už nemusíte cestovat s křehkým a těžkým keramickým nádobím – Aura je praktická a přesto stylová.

Odkaz na produkt

Pokud byste si rádi objednali tuto plastovou salátovou mísu Aura, můžete ji zakoupit na webových stránkách Codina. Tento český e-shop nabízí široký výběr nádobí od Orionu, včetně této novinky.

Designová kolekce

Tato designová kolekce posouvá vnímání plastového nádobí, které může být stylové a trendy. Zajímavý prvek tvoří horní, mírně prohnutý okraj mísy, kde vnitřní bílá barva přechází mírně přes okraj. Tento detail dodává mísě Aura nádech elegance a originality, kterou na trhu nádobí často nenajdete.

Vhodná pro myčku a mikrovlnku

Kromě svého atraktivního designu má plastová salátová mísa Aura také praktické vlastnosti. Lze ji mýt v myčce na nádobí i použít v mikrovlnné troubě až do 95 °C. To znamená, že ji můžete bez obav používat k ohřevu vašich oblíbených salátů a pokrmů.

Plastová salátová mísa Aura

Závěrem lze říci, že plastová salátová mísa Aura od společnosti Orion je nejen dokonalým spojením stylového designu a praktických vlastností, ale také vhodným doplňkem vašeho domova i vašich cestování. Nezapomeňte si jí objednat na Codina.cz a užijte si radost z vašeho nového nádobí od Orionu.