Rubriky
Ritchies

Recenze: Hliníková pánev na dušení Kela Kerros, průměr 28 cm

Neostýchejte se a proměňte se ve špičkového kuchyňského mistra. Stačí k tomu kvalitní a precizní nádobí, s kterým vykouzlíte neodolatelné pokrmy. S tím vám zajisté pomůže značka Kela.

Perfektní příprava jídel

Pánev s nepřilnavým hliníkovým povrchem zajistí, že vaše jídlo bude perfektně připravené a snadno s ním budete během přípravy manipulovat. Díky tomu ušetříte spoustu času v kuchyni a můžete si vychutnat své oblíbené pokrmy ještě rychleji.

Hliníková pánev Kela Kerros

Vhodné i pro indukční varné desky

Nemusíte se bát, že byste pánev nemohli využít na své indukční varné desce. S touto pánvičkou si určitě poradíte i s touto variantou přípravy jídel.

Pozn.: Díky nepřilnavému povrchu je pánev snadno čistit. I když lze pánev mýt i v myčce nádobí, raději to nedoporučujeme. Ruční mytí zajistí delší životnost pánve.

Poznejte značku Kela

Kela je německá značka s více než 100letou historií. Všechny její kuchyňské výrobky spojuje základní myšlenka a podstata značky – nekompromisní kvalita, nadčasový design a univerzálnost, díky které tito pomocníci padnou do jakékoli kuchyně a jsou vhodné opravdu jak pro začínající hospodyně, tak i pro špičkové šéfkuchaře.

Pořiďte si pánev Kela Kerros a staňte se kuchtíkem svých snů!

Přejít na stránku produktu Hliníková pánev na dušení Kela Kerros