Rubriky
Ritchies

Recenze kancelářské židle Antares 1850 SYN OMNIA ALU PHD WHITE


: Moderní kancelářská židle pro široké použití

Většinu dne trávíme v práci nebo doma u počítače, a proto je důležité mít pohodlnou a kvalitní kancelářskou židli. Jednou z možností je kancelářská židle Antares 1850 SYN OMNIA ALU PHD WHITE od českého výrobce Esrom. Tato židle nabízí mnoho funkcí a vlastností, které by ji mohly udělat ideální volbou pro Vás.

Bílé plasty

Když otevřete krabici s kancelářskou židlí Antares, první věc, kterou si všimnete, jsou bílé plasty. Ty jsou použity pro sedák, opěrák a další části židle. Díky tomuto designu a použití moderních materiálů působí tato židle velmi elegantně a moderně. Pokud hledáte něco unikátního a stylového pro vaši kancelář, židle Antares se vám může chtít vrátit.

Možnost zvolit PDH verzi s výškově a úhlově nastavitelným podhlavníkem

Co se týče vlastností a funkcí, kancelářská židle Antares nabízí mnoho možností. Nejdůležitější součástí je určitě podhlavník. Tato židle se dodává s možností výškové a úhlové regulace podhlavníku (PDH verze). Díky této funkci si můžete židli maximálně přizpůsobit svým potřebám a tím získat vysoký komfort a ergonomicitu. Navíc, podhlavník je osazen polstrováním, což dodává další pohodlí a ulehčuje pocit při delších seděních.

Více informací: https://www.esrom.cz/produkt/antares-kancelarska-zidle-1850-syn-omnia-alu-phd-white

Možnost doplnění ramínka na oděv

Navíc, kancelářská židle Antares umožňuje doplnit židli o praktické ramínko na oděv. Tato funkce je užitečná pro ty z nás, kteří v kanceláři více času tráví, než jen sedí. S tímto doplňkem můžete mít vše, co potřebujete, na jednom místě a nebudete muset hledat místo pro pověšení bundy nebo kabátu.

Opěrák se síťovinou a výškově nastavitelnou bederní výztuhou

Antares 1850 SYN OMNIA ALU PHD WHITE disponuje ergonomickým opěrkem s výškově nastavitelnou bederní výztuhou a síťovinovou části. Takové opěradlo potřebuje firma s orientací na pohodlí zaměstnanců a zdraví jejich zád. Pokud trávíte během dne velkou část sedící, bude tlak na vaše svaly a svazky velmi vysoký. Jedním z nejčastějších problémů, které tento sedavý způsob práce způsobuje, jsou bolesti zad. Díky tomuto typu opěradla si můžete židli přizpůsobit tak, abyste se cítili co nejlépe a minimalizovali riziko vzniku bolestí zad.

Nastavení výšky opěráku s uzamykáním

Antares 1850 SYN OMNIA ALU PHD WHITE nabízí také možnost regulace výšky opěradla pomocí uzamykacího mechanismu, který je umístěn na vybraném místě. To znamená, že můžete nastavit výšku opěradla, aby co nejvíce vyhovovala vašim potřebám a rozložila zátěž na záda tak, jak by měla.

Na čalouněném sedáku použita studená pěna

Jak jsme již zmínili, klíčovou součástí kancelářské židle je sedák. Kromě moderního designu a ergonomického provedení však musí sedák také nabízet pohodlí. Antares 1850 SYN OMNIA ALU PHD WHITE sedák je vyroben z čalouněného materiálu a obsahuje studenou pěnu. Díky této kombinaci může být sedák měkký a pohodlný, zatímco zároveň si zachová svou pevnost, aby neztratil svůj komfort s časem.

Synchronní mechanismus s pětinásobnou aretací a nastavením síly protiváhy

Antares 1850 SYN OMNIA ALU PHD WHITE je vybaven synchronním mechanismem s pětinásobnou aretací a nastavením síly protiváhy. To znamená, že se židle přizpůsobí vašemu tělesnému držení a způsobu sedění, aby zajistila správné rozložení