Rubriky
Ritchies

Rohová pohovka HANAH HOME SIMENA v šedé barvě s orientací vpravo: recenze a cena


Designová pohovka pro elegantní domovy

Designová pohovka SIMENA od výrobce nábytku a pohovek HANAH HOME je ideální pro ty, kteří hledají stylovou a elegantní sedačku, která dokáže okořenit každý interiér. Krásná pohovka má osm malých nohou, které přechází do rámu sedačky z bukového dřeva. Rám je potažen kvalitními pěnami, díky nimž je sezení velmi příjemné a komfortní. Celé zakončuje krásný a odolný látkový potah z polyesterových vláken v šedé barvě. Lenoška se nachází v pravé části. Na pohovku se pohodlně vejdou minimálně 3 osoby. Pohovka je opatřena 2 malými polštáři pro větší komfort při sledování televize či čtení knížky.

Pro větší útulnost si tuto krásnou sedačku můžete zakoupit na našem e-shopu zde: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/hanah-home-rohova-pohovka-simena-seda-vpravo-825blc2834

S ČÍM SLADIT

Pohovku SIMENA si určitě zamilujete nejen pro její stylový vzhled, ale hlavně pro naprosto příjemné a pohodlné posezení a originální barevné provedení! Největší parádu udělá ve vašem obývacím pokoji či hale. Díky svému univerzálnímu vzhledu můžete zakomponovat téměř do jakéhokoliv prostoru. Vynikne ve světlém či tmavém prostředí. SIMENA je k dostání také v dalších kombinacích.

Klady a zápory

Klady:

  • Nádherný design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiály
  • Příjemné sezení
  • Rozkládací

Zápory:

  • Nejsou

Technická specifikace

Materiál nohou: kov

Barva nohou: zlatá

Materiál povlaku: 100% polyester

Barva povlaku: šedá

Rozměry vxdxh: 80x240x133 cm

Výška k sedáku: 40 cm

Montáž a péče

Montáž: vyžaduje

Péče: pravidelně vysávat nečistoty, odstraňovat hadříkem nečistoty.

Pohovka HANAH HOME SIMENA