Rubriky
Ritchies

Rohová sedací souprava GIOVANNI v provedení Berlin 02/ Soft 11 – ideální volba pro moderní interiéry


Rohová sedací souprava GIOVANNI v provedení Berlin 02/Soft 11 – ideální volba pro moderní interiéry

Giovanni ztělesňuje všechny hodnoty moderní sedací soupravy. Výrobce u tohoto modelu vsadil na jednoduchost, nadčasovost a elegance. Sedací souprava nabízí neuvěřitelný komfort, a to zejména díky kvalitním pružinám faliste a PUR pěně. Díky svým rozměrům se bude hodit do větších interiérů, kde na sebe upoutá veškerou pozornost.

Kvalitní materiály pro maximální pohodlí

Giovanni je vyroben z materiálů nejvyšší kvality, které jsou zárukou dlouhé životnosti a komfortu. Sedací souprava je kryta speciálním materiálem, který je velmi odolný vůči opotřebení a zároveň snadno čistitelný. Pokud máte malé děti nebo domácí mazlíčky, určitě oceníte tuto vlastnost.

Moderní design pro každý interiér

Giovanni se hodí do moderních interiérů, které vyžadují nadčasový design a jednoduchost. Sedací souprava je vyrobena v provedení Berlin 02/Soft 11, které si oblíbíte díky jeho decentní barvě a příjemnému povrchu. Vhodně zvoleným designem a barvou se Giovanni perfektně sladí s celkovým designem místnosti, ve které bude umístěn.

Rohová sedací souprava GIOVANNI

Kde si zakoupit rohovou sedací soupravu GIOVANNI

Na trhu existuje mnoho obchodů nabízejících sedací soupravy, ale pokud chcete mít jistotu kvality a spokojenosti s nákupem, doporučujeme návštěvu interiérového studia Interierio. Zde najdete nejen sedací soupravy, ale i další bytové doplňky a nábytek. A pokud si vyberete rohovou sedací soupravu GIOVANNI, budete mít jistotu, že vám bude sloužit mnoho let a přinese vám mnoho radosti.

Pokud vás zaujala rohová sedací souprava GIOVANNI v provedení Berlin 02/Soft 11, můžete si ji zakoupit na následujícím odkazu: https://www.interierio.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-giovanni-prava-varianta-provedeni-berlin-02-soft-11