Rubriky
Ritchies

Rohová sedací souprava RODRIGO v pravém provedení Berlin 01/ Soft 17

Rohová sedací souprava RODRIGO je praktickým nábytkovým kouskem, který potěší každého, kdo ocení komfort a kvalitu. Designově se hodí do moderního i klasického interiéru a nabízí spoustu prostoru pro vaše pohodlí a úschovu věcí.

Rohová sedací souprava RODRIGO

Elegantní a praktický design

Rohová sedací souprava RODRIGO je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují pevnost a odolnost. Pohovka je tvarována do U, což ji činí prostornou a velmi pohodlnou. Při potřebě lze snadno proměnit v pohodlnou postel pro hosty.

Pravé provedení znamená, že sedáky jsou umístěny na pravé straně, když sedíte před pohovkou. Můžete si tak vybrat stranu, která se nejlépe hodí k vašemu interiéru.

Kromě toho nabízí RODRIGO velký úložný prostor pod sedákem, kam se vejde spousta věcí, které chcete mít vždy po ruce.

Jemný povrch

Sedací souprava je potažena hebkou a příjemnou látkou s názvem Soft 17. Tato textilie dodá pohovce jemnost a eleganci, které se hodí do každého bytu.

Rohová sedací souprava RODRIGO detail

Závěrem

Rohová sedací souprava RODRIGO je kvalitní a praktický kousek nábytku, který vám poskytne pohodlí a komfort po celou dobu jeho užívání. Navíc skvěle vypadá v každém interiéru a nabízí spoustu prostoru pro uložení vašich věcí. Pokud hledáte hodnotu za peníze, je RODRIGO tou správnou volbou pro vás.

Rohová sedací souprava RODRIGO v pravém provedení Berlin 01/ Soft 17 si můžete koupit na stránkách www.interierio.cz.