Rubriky
Ritchies

Stylizovaná komoda Casarredo NIKO 9 v dubu jasném s bílou a tyrkysovou barvou


Stylizovaná komoda Casarredo NIKO 9

Komoda ze sektorové řady NIKO

Komoda Casarredo NIKO 9 v dubu jasném s bílou a tyrkysovou barvou je ideálním kouskem nábytku pro mladší generaci. Je to nábytek, který vyniká svými netradičními barvami a originalitou úchytů. Pokud hledáte nábytek, který vám dodá energii a stane se nádhernou ozdobou místnosti, je Casarredo NIKO 9 tou správnou volbou.

Barvy a materiály

Komoda je vyrobena z kvalitní LTD desky hraněné ABS lištou. Její korpus je v barvě dub jasný, zatímco dveře jsou v kombinaci barev bílá mat a dub jasný, což jí dodává unikátní vzhled. Úchytky komody jsou v barevné kombinaci tyrkys a bílá, což je další faktor, který se postará o to, aby vaše místnost vypadala svěže a mladistvě.

Originalita designu

Casarredo NIKO 9 je komoda, kterou nelze přehlédnout. Je to nábytek, který si získal srdce svých fanoušků díky své originalitě. Každý detail byl promyšlen do nejmenšího detailu, včetně úchytů. Ty jsou výraznými prvky této komody a zajišťují, že bude vypadat jako nejlepší kus nábytku v celé místnosti.

Vnitřní úprava

Vnitřek komody není méně důležitý než vnějšek. Uvnitř najdete police a 2 zásuvky ve spodní části. Tento nábytek je nejen stylový, ale také praktický. Potěší vás množstvím úložného prostoru a způsobem, jakým komoda pomůže udržet vaše věci v pořádku.

Další informace

Komodu Casarredo NIKO 9 v dubu jasném s bílou a tyrkysovou barvou vám dodáme v demontovaném stavu. Výhodou tohoto stavu je, že si můžete nábytek sestavit podle svých představ a potřeb. Pokud vám chybí nějaká informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zakoupit nyní

Pokud jste zaujati touto krásnou a stylizovanou komodou, navštivte naši stránku www.maliboo.cz a nakupte si ji za skvělou cenu. Hlavním cílem Casarredo NIKO 9 je dodat vaší místnosti zcela nový look a nechat vás cítit se jako doma.