Rubriky
Ritchies

Stylový a pohodlný polštář Světle modrý polštář ZUIVER MONTY


Stylový a pohodlný polštář ZUIVER MONTY

Světle modrý polštář ZUIVER MONTY

Úžasně měkký polštář ZUIVER MONTY ve světle modré variantě s motivem včelí plástve, který naprosto rozzáří Vaší pohovku. Tento polštář je vyroben z kvalitního materiálu, který Vám zajistí maximální pohodlí a komfort.

Popis produktu

Světle modrý polštář ZUIVER MONTY je vynikající volbou pro každého, kdo chce mít svůj interiér oblíbený a stylový. Povrch polštáře je velmi hebký a příjemný na pohled, což Vám umožní se na něj pohodlně usadit po náročném dni. Díky jemnému materiálu bude polštář rychle schnout, takže se nemusíte bát, že se Vám na něm udělá nevzhledná skvrna.

Designové detaily

Motiv včelí plástve

Motiv včelí plástve na povrchu polštáře ZUIVER MONTY je velmi originální a stylový. Jasně modrá barva společně s bílým motivem včelích buněk vytvoří poutavou kombinaci, která dokáže ozvláštnit každý interiér.

Povlak nelze sundat

Všimněte si, že tento polštář má specifičtější konstrukci, a to v tom, že není možné jeho povlak sundat. Na jednu stranu to může být nevýhodou, pokud byste chtěli polštář prát, ale na druhou stranu se tak vyhnete nevzhledným „rozjezdným“ zipům na polštářích, které pak nevypadají příliš esteticky.

Závěr

Pokud hledáte stylový a zároveň pohodlný polštář pro svůj domov, nemůžete udělat chybu s světle modrým polštářem ZUIVER MONTY. Věříme, že tento produkt Vás zaujme a naplní Vaše očekávání. Pokud se rozhodnete jej zakoupit, můžete to udělat na této stránce.