Rubriky
Ritchies

TV stolek TOPAZIO – Praktický doplněk každého obývacího pokoje!


Moderní a praktický design

TV stolek TOPAZIO je ideálním doplňkem každého moderního obývacího pokoje. Pokud hledáte nábytek, který bude funkční a zároveň vkusně laděný s vaším interiérem, zvolte právě tento. Stolek vám nabízí perfektní výhled na obrazovku a současně vám poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše TV příslušenství.

obývací pokoj s TV stolem TOPAZIO

Masivní borovice a bílý/hnědý lak

TV stolek TOPAZIO je k dispozici v provedení z masivu borovice s bílým/hnědým lakem. Designéři této kolekce vsadili na kombinaci dvou barev, které se vzájemně doplňují a vytváří skvělý kontrast. Nábytek TOPAZIO tak skvěle zapadne do každého moderního obývacího pokoje.

obývací pokoj s nábytkem TOPAZIO

Prostor pro vaše televizní příslušenství

TV stolek TOPAZIO obsahuje dvě zásuvky s kovovými úchytkami a pojezdy, takže si můžete být jisti, že vaše příslušenství bude v bezpečí. Můžete je zde skladovat snadno a rychle. Tvůrčí tým TOPAZIO totiž myslel i na detaily.

Jedna police na stolek vám umožní umístit třeba DVD přehrávač, set-top box nebo jiné zařízení, které potřebujete mít po ruce. Prostředí kolem televizoru bude pro vás maximálně pohodlné a efektivní.

Pokud jste vlastníkem TV stolku TOPAZIO, můžete být jisti, že to je opravdu praktický doplněk vašeho obývacího pokoje.

topazio TV stůl

Kombinace s nábytkem TOPAZIO

Nábytek TOPAZIO vypadá báječně a to především díky kombinaci bílého a hnědého laku. Pokud máte v obývacím pokoji nábytek TOPAZIO, TV stolek TOPAZIO bude skvělým doplňkem jak vzhledově, tak prakticky.

S takovou nabídkou a dokonale sladěným interiérem už si můžete užívat sledování televize naplno a bez jakýchkoliv překážek či rušení okolím.