Rubriky
Ritchies

Zářivá stříbrná miska Mondex Serenite – dokonalý dekorativní doplněk

Kulatá dekorativní mísa Serenite je praktickým doplňkem, který ladí s moderním současným stylem tradičních interiérů. Jedinečná struktura skla, ze které je doplněk vyroben, dodává celému produktu šmrnc a dynamiku.

Dokonalý doplněk pro moderní interiéry

Tento kousek je nejen praktickým doplňkem, ale zároveň se stává vynikajícím ukrývacím prostorem pro různé dekorační kousky, které zkrášlí váš interiér. Jeho malé rozměry umožňují umístit ho na libovolnou plochu.

Jedinečnost v podobě struktury skla

Největším kladem tohoto produktu je přírodní struktura skla, která je použita při jeho výrobě. Tato unikátní textura dodává produktu jedinečnost, kterou je schopen okouzlit každého.

Stříbrná barva, která láká k doteku

Pochlubte se svými hosty novým kouskem ve vaší sbírce. Tato stříbrná miska vyrobená z nejvyšší kvality skla dodá vašemu interiéru tou správnou dávku eleganci a glamour. Stříbrná barva misky láká k doteku.

Tip na drobné zpestření každodenního dne: rozmístěte několik různě velkých a barevných kytiček do této zdánlivě jednoduché stříbrné misky. Skvěle oživí váš obývací pokoj a nabídnou vám možnost tvořit a experimentovat s různými kombinacemi květin.

Údržba

Abyste si co nejdéle užívali krásu a šmrnc této sklářské misky, dbejte na její správnou údržbu. Nepoužívejte ostré nástroje, abyste nepoškodili zlatou dekorativní vrstvu. Misku vhodné umývat ručně v mýdlové vodě a následně ji osušit utěrkou.

Mondex dekorativní miska Serenite

Skvěle se kombinuje s dalšími produkty ze série Serenite, jako jsou vázy a svícny. Splňte si svůj sen o luxusním stříbrném interiéru s tímto skvostem.

Stačí kliknout na odkaz Mondex dekorativní miska Serenite a můžete si ji zakoupit ještě dnes.