Rubriky
Ritchies

Bambusový regál s dárkem zdarma od Tempo Kondela! Typ 1 v bílé barvě.


Bambusový regál s dárkem zdarma od Tempo Kondela!

Typ 1 v bílé barvě

Bambusový stojan na květiny v bílé barvě je dokonalým doplňkem pro váš interiér i exteriér. Velmi praktický regál může sloužit jako podstavec pro rostliny nebo jako poličky pro drobnosti, které byste rádi měli na očích.

Regál je ideální pro květináče, které můžete umístit na tři police. Každá policová deska dokáže unést náklad až 10 kg. Hloubka horní police je 18 cm, díky čemuž si můžete být jisti, že vámi umístěné květiny budou stabilně stát na místě.

Jeden pár rukavic a set ručního zahradního nářadí zdarma, které jsou součástí balení, vám ulehčí práci při pěstování rostlin. A za to všechno nebudete muset zaplatit ani korunu navíc!

Regál je dodáván v demontu, ale s jeho sestavením si snadno poradíte díky návodu, který je součástí balení. Navíc budete mít tak možnost si užít malý kousek zábavy.

Odkaz na produkt: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/tempo-kondela-regal-bambus-nepel-typ-1-bily-darek-zdarma

Bambusový regál s květinami

Zkrátka, tento bambusový regál od Tempo Kondela je skvělým doplňkem každého interiéru i exteriéru. A získat ho navíc jako dárek zdarma s rukavicemi a ručním zahradním nářadím je jen třešničkou na dortu!