Rubriky
Ritchies

Moderní šatní skříň Beton s vysokou kapacitou (183 cm) a realistickou dřevěnou barvou

Šatní skříň Beton je moderní posuvná skříň, dostupná v univerzálních barvách se strukturou připomínající beton na přední straně dveří.

Snadno ji sladíte se svým interiérem.  Šatní skříň disponuje systémem posuvných dveří, který usnadňuje používání a nezabírá místo. Je rozdělena na dvě části, vybavená několika prostornými policemi a zrcadlem umístěným na přední straně dveří.

Vlastnosti produktu

Šatní skříň Beton je vyrobená z vysokokvalitní laminované desky o tloušťce 16 mm, která je odolná proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě. Hrany jsou kompletně zakončené dýhou ABS.

Skříň má zrcadlo pro pohodlné oblékání a hliníkové rukojeti pro snadnou manipulaci. Posuvné dveře poskytují uživateli snadný a rychlý přístup ke všem položkám v skříni. Dveře jsou vybavené kovovými pojezdy a ložiskovými válečky, které zajišťují tichý pohyb dveří.

Dodatečné informace

Tato šatní skříň je zcela nová, nikdy nebyla použita a je zabalená v původním obalu. Dodáváme ji v baleních pro vlastní montáž a sada obsahuje jasný montážní návod a všechny potřebné prvky.

Pokud Vás tato moderní šatní skříň s vysokou kapacitou oslovila, můžete ji zakoupit na našem eshopu nabytekhned.cz prostřednictvím tohoto odkazu.

Šatní skříň Beton
Zrcadlo v šatní skříni Beton