Rubriky
Ritchies

Vonná svíčka Kave Home Pastel Clouds 65 g – Neobyčejný zážitek z relaxace


Vonná svíčka Kave Home Pastel Clouds

Popis produktu

Vonná svíčka Kave Home Pastel Clouds osvěží váš domov kombinací vůně mandarinky, citronu, limetky, fíku, broskve, jablka, levandule a kardamomu. Vonná svíčka plná energie Pastel Clouds krásně provoní váš interiér. Skleněnou nádobu v pastelové žluté barvě lze využít opakovaně nebo ji můžete recyklovat.

Vlastnosti produktu

  • Váha: 65 g
  • Vůně: mandarinka, citron, limetka, fík, broskev, jablko, levandule, kardamom
  • Barva: pastelová žlutá
  • Material: sklo
  • Doba hoření: 15 – 20 hodin

Jak používat vonnou svíčku

Je důležité, aby vonné svíčky nechali hořet dostatečně dlouho, aby povrch svíčky roztál do okrajů, což pomůže zabránit kavitačním tunelům, které by mohly zkrátit dobu hoření. Zároveň se doporučuje nechat svíčku hořet jen asi 3-4 hodiny, abyste zabránili přehřátí a zkrácení doby hoření svíčky. Pokud svíčku používáte poprvé, nechte ji hořet alespoň hodinu, abyste se ujistili, že povrch svíčky roztál do okrajů. Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru a v blízkosti hořlavých předmětů.

Vonna svíčka Kave Home Pastel Clouds je skvělým dárkem

Vonná svíčka Kave Home Pastel Clouds je skvělým dárkem pro vaše blízké. Kombinace osvěžujících vůní mandarinky, citronu, limetky, fíku, broskve, jablka, levandule a kardamomu udělají z relaxace nezapomenutelný zážitek. Vytočte si chvíli pro sebe, zapalte svíčku a užijte si pocit uvolnění. Pokud hledáte originální dárek pro svou maminku nebo kamarádku, vonná svíčka Kave Home Pastel Clouds je tím správným řešením. Nakupujte na www.sidonia.cz.

Vonná svíčka Kave Home Pastel Clouds v koupelně