Rubriky
Ritchies

Růžový oboustranný přehoz z mikrovlákna DecoKing Axel – 240 x 260 cm pro dokonalý interiér

Oblíbené přehozy přes postel jsou stylovým i praktickým doplňkem, který zvládne ochránit čisté povlečení před nečistotami a prachem a dodají ložnici elegantní ráz. Šikovně poslouží i jako lehká přikrývka při odpoledním lenošení.

Co je to mikrovlákno?

Mikrovlákno je velmi tenké, jemné vlákno, které se často používá v textilním průmyslu. Vlákno se vyrábí z různých materiálů, ale nejčastěji z polyesteru. Díky svému jemnému povrchu je velmi příjemné na dotek, a proto se používá při výrobě různých textilií, jako jsou například ručníky, povlečení nebo právě přehozy.

Proč zvolit oboustranný přehoz?

Jedním z největších benefitů oboustranných přehozů je jejich využití. Díky tomu, že jsou na obou stranách stejně stylové a kvalitní, je možné oboustranný přehoz otáčet a používat na obou stranách. Tím můžete snadno obměnit vzhled své ložnice bez nutnosti dalšího nákupu nových přehozů nebo povlečení.

Tento růžový oboustranný přehoz z mikrovlákna DecoKing Axel – 240 x 260 cm má navíc velmi příjemný povrch a skvěle pohladí a zahřeje, což oceníte zejména v chladnějších měsících.

Jak obarvit ložnici?

Pokud chcete obměnit vzhled vaší ložnice, stačí použít přehozy v různých barvách a vzorech. Oblíbené jsou například pastelové odstíny růžové nebo modré, které dodají místnosti romantický a elegantní nádech. Sáhnout však můžete i po odvážnějších barvách jako je například žlutá nebo zelená, které dodají ložnici energii a svěžest.

Doporučujeme tento růžový oboustranný přehoz z mikrovlákna DecoKing Axel – 240 x 260 cm, který se svým jemným růžovým odstínem dokonale hodí ke každému interiéru.

Růžový oboustranný přehoz z mikrovlákna DecoKing Axel - 240 x 260 cm

Vyberte si ten správný přehoz a udělejte ze své ložnice nejhezčí pokoj v domě.

Koupit