Rubriky
Ritchies

Kouzlo levandulové záclony AmeliaHome Molisa III ve velikosti 140×270


Kouzlo levandulové záclony AmeliaHome Molisa III

Každý interiér potřebuje nějaký doplněk, který tomu dodá ten správný šmrnc. Jedním z nejdůležitějších doplňků jsou záclony. Ty nejenže zvýrazní prostor, ale také ho dokáží zútulnit a udělat ho mnohem příjemnější k pobytu. Pokud hledáte nějakou záclonu, která dodá vašemu interiéru kouzelný nádech, měli byste se podívat na záclonu AmeliaHome Molisa III ve velikosti 140×270.

Tuto nádhernou záclonu můžete zakoupit na interierio.cz. Musíme říct, že tento web nabízí nejen různé druhy záclon, ale i spoustu jiných doplňků pro váš interiér.

Základní parametry záclony AmeliaHome Molisa III

Barva: Levandulová

Materiál: 100% polyester

Typ: Páska

Značka: AmeliaHome

Pokud vás zajímá péče o tuto záclonu, měli byste ji prát při maximální teplotě 40 stupňů Celsia a žehlit při maximální teplotě 110 stupňů Celsia. Nikdy ji neblejte a nesušte v bubnové sušičce.

Kouzlo této záclony spočívá v její barvě a materiálu. Levandulová barva působí velmi uklidňujícím dojmem a v kombinaci s 100% polyesterem, záclona působí velmi elegantně a luxusně.

Kromě toho, tato záclona je velmi praktická díky svému typu, kterým je páska. Tento typ umožňuje, aby záclona snadno sklouzla po dráze a umožnila tak stínění a prosvětlení interiéru přesně podle vašich potřeb.

Ovšem pozor, nákup této záclony může mít několik následků. Pokud tuto záclonu zakoupíte, může se stát, že budete chtít mít všechny záclony v interiéru právě z této série. Proto doporučujeme podívat se na další záclony ze série AmeliaHome Molisa. Tyto záclony totiž disponují stejnými kvalitami a mohou dokonale ladit se záclonou AmeliaHome Molisa III ve velikosti 140×270.

zaclona-amaliahome-levandulova

Pro dokonalou atmosféru v interiéru, nezapomeňte na totální servis. Pokud máte velký byt nebo dům a potřebujete vyměnit více doplňků nebo zařídit místnost od A do Z, můžete využít služeb interiérového designéra.

Pokud tedy hledáte záclonu, která dodá vašemu interiéru tu správnou atmosféru, nemusíte hledat dál. Záclona AmeliaHome Molisa III ve velikosti 140×270 v levandulové barvě splní vaše očekávání!