Rubriky
Ritchies

Stylizovaný středový prvek pro moderní interiér: bílý lakovaný konferenční stolek TEMAHOME Berlin 105 x 55 cm


Stylizovaný středový prvek pro moderní interiér: bílý lakovaný konferenční stolek

TEMAHOME Berlin 105 x 55 cm

Konferenční stolek Berlin od značky TEMAHOME je perfektním doplňkem pro každý moderní interiér, který je laděn v duchu industrialismu a minimalismu. Tento bílý lakovaný stůl zaujme nejen čistým designem, ale také skvělou praktičností.

Konferenční stolek Berlin nabízí prostornou odkládací plochu, kterou můžete využít pro práci s počítačem, pořádání schůzek nebo prostě jen jako centrální stůl ve vaší obývací nebo pracovní místnosti. Navíc disponuje úložným prostorem v podobě spodní otevřené části a uzavíratelné přihrádky, kam můžete uložit všechny své potřebné věci.

Konferenční stolek Berlin je vybaven moderními kovovými nohami, které podtrhují jeho stylizovaný vzhled. Ty také zajišťují stabilitu a pevnost celého stolku. Díky své bílé barvě se stůl skvěle hodí do jakéhokoliv interiéru a můžete ho libovolně kombinovat s ostatními kusy nábytku.

Naprosto dokonalým doplňkem do vašeho moderního domova se může stát právě tento stylizovaný konferenční stolek Berlin od značky TEMAHOME.

Zkombinujte konferenční stolek i s dalšími produkty z kolekce Berlin a sjednoťte tak nábytek ve svém domově. Díky možnosti výběru z široké nabídky produktů můžete ladit celý svůj interiér k dokonalosti.

Stůl má rozměry 105 x 55 cm, což z něj dělá ideální volbu pro menší prostory, kde potřebujete využít každý centimetr. Jeho bílá barva dává prostoru na lehkosti, čistotě a svěžesti, což z něj dělá skvělou volbu do každého interiéru.

Konferenční stolek TEMAHOME Berlin 105 x 55 cm

Konferenční stolek Berlin je tedy skvělou volbou pro každého, kdo hledá praktický a zároveň stylový stůl pro svůj moderní interiér. Udělejte si radost a pořiďte si tento skvělý stůl do svého domova.

Více informací o produktu najdete zde: https://www.nabytekted.cz/produkt/bily-lakovany-konferencni-stolek-temahome-berlin-105-x-55-cm