Rubriky
Ritchies

Nová rohová sedací souprava Loreto v levém provedení Sawana 14/Soft 11!


Nová rohová sedací souprava Loreto – prostorná a praktická pro větší rodinu

Pro všechny, kteří hledají ideální rohovou sedací soupravu do svého obývacího pokoje, přinášíme skvělou novinku – rohová sedací souprava Loreto! Tato sedací souprava v levém provedení Sawana 14/Soft 11 je nejen prostorná, ale i velmi praktická. Její kvalitní materiál a možnost rozložení na spaní ocení zejména rodiny s dětmi nebo hosty, kteří přijedou přespat.

Dlouhodobý komfort a vzhledový design

Rozebraná rohová sedací souprava je dlouhodobě krásná. Její designové provedení je univerzální a ladí s většinou interiérů. Kombinace Sawana 14/Soft 11 je mimořádná a luxusní. Má praktické úložné prostory a zároveň se snadno přemění na pohodlnou a velkou plochu pro spaní. Vše je k dispozici v jednom kusu nábytku.

Jak na rychlou údržbu?

Pro zachování původní úpravy doporučujeme rohovou sedací soupravu Loreto čistit pouze měkkou štětkou, která nezanechává stopy. Pokud by se na sedacím nábytku objevila nečistota, postačí otřít ji vlhkým hadříkem a následně nechat nábytek v suchu.

Na kvalitě nové rohové sedací soupravy Loreto v levém provedení Sawana 14/Soft 11 se podepisuje i vysoká odolnost a trvanlivost materiálu. Tento nábytek určitě vydrží mnoho let a bude vás spolehlivě doprovázet.

Proč nakoupit u nás?

Pořízením nové rohové sedací soupravy Lorato v levém provedení Sawana 14/Soft 11 u nás na našem webu www.nabytekprehledne.cz získáte záruku na materiál a na provedení.

Pokud máte dotazy týkající se objednaného nábytku nebo o jeho doručení, vždy se na nás můžete obrátit s důvěrou.

Závěr

Nová rohová sedací souprava Loreto v levém provedení Sawana 14/Soft 11 je velmi prostorná a praktická. Má možnost rozložení na spaní a současně nabízí praktické úložné prostory. Její luxusní design ladí s interiéry většiny pokojů.

Pořizováním nábytku u našeho e-shopu máte zaručenou kvalitu a zároveň profesionální přístup. Navíc vás upozorňujeme na naší aktuální akci, kdy máte možnost nákupu rohové sedací soupravy Loreto v levém provedení Sawana 14/Soft 11 se slevou až 20%.

Navštivte náš web na adrese:

https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-loreto-leve-provedeni-provedeni-sawana-14-soft-11

Rohová sedací souprava Loreto
Rohová sedací souprava Loreto
Rohová sedací souprava Loreto