Rubriky
Ritchies

Bílá bavlněná stolní lampa Kave Home Kosta – dokonalý doplněk pro váš interiér

Designovým prvkem ve vašem domově může být i tato stolní lampa Kave Home Jovik skandinávského stylu. Ocení ji příznivci jednoduchých tvarů a decentních barev. Tělo lampy připomíná jeřáb, je vyrobeno z bíle lakovaného kovu a masivního bukového dřeva – tyto materiály společně tvoří líbivý kontrast. Stínidlo je ze 100% bavlny a vnese do prostoru zajímavé světlo. Praktický detail představuje pohyblivý kloub, který vám pomůže přesně zvolit místo, které osvětlíte.

Proč byste měli zvolit právě tuto lampu?

Bílá bavlněná stolní lampa Kave Home Kosta není jen krásným designovým prvkem vašeho interiéru, ale také skvělým zdrojem osvětlení. Díky svému vysoce kvalitnímu stínidlu ze 100% bavlny poskytuje příjemné a příjemné světlo, které vytvoří v místnosti teplou atmosféru.

Lampa je také velmi univerzální a snadno se přizpůsobí jakémukoli stylu vašeho interiéru. Skvěle vypadá například na nočním stolku, pracovním stole nebo na stole v obývacím pokoji.

Jak na čištění a údržbu?

Chcete-li, aby vaše bílá bavlněná stolní lampa Kave Home Kosta vypadala stále jako nová, měli byste se o ni pravidelně věnovat. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Nikdy nepoužívejte ostré čisticí prostředky, které by mohly poškodit lakovaný kov nebo bavlněné stínidlo.

Aby vaše bílá bavlněná stolní lampa Kave Home Kosta zůstala stále krásná a funkční, doporučujeme ji umístěte na suché a stabilní místo a chránit ji před přímým slunečním zářením nebo vlhkostí.

Zajímá vás tato krásná lampa? Klikněte zde a objednejte si ji ještě dnes!

Bílá bavlněná stolní lampa Kave Home Kosta - dokonalý doplněk pro váš interiér

Bílá bavlněná stolní lampa Kave Home Kosta - dokonalý doplněk pro váš interiér