Rubriky
Ritchies

Konferenční stolek PERA bílý – elegante a praktické řešení od ASIR

Konferenční stolek PERA bílý

V bílé barvě vyrobený dvoupatrový konferenční stolek PERA nabízí dvě stejně velké odkládací plochy, ale ta spodní je rozdělena příčkou na dvě stejné části. To znamená, že stůl nabízí místo pro uložení věcí na dvou úrovních, čímž se zvyšuje jeho praktičnost.

PERA je sice konferenční stolek, ale stejně tak jej můžete využít například i jako herní nebo servírovací stolek. Jeho minimalistický design jej totiž umožňuje sladit s různými styly interiéru. Navíc, díky jeho konstrukci, lze PERA snadno přenášet a manipulovat s ním.

Detailní pohled na PERA

Je vyroben z 18 mm silných desek pokrytých 100 % melaminem v bílé barvě. Toto provedení dodává PERA eleganci a čistotu, čímž se stává výborným doplňkem moderního bytu či kanceláře. Kromě toho, bílá je barevně neutrální, čehož lze využít při komponování interiéru.

Rozměry: Šířka: 90 cm Hloubka: 50 cm Výška: 35 cm. Tyto rozměry z něj dělají přiměřeně velký, resp. menší kulatý stoleček, který je vhodné umístit třeba do obývacího pokoje, pracovny, kanceláře atd.

PERA v prostředí interiéru

Vlastnosti a specifikace

  • Rozměry: Šířka: 90 cm Hloubka: 50 cm Výška: 35 cm
  • Materiál: dřevotříska, melamin
  • Barva: bílá
  • Dvě odkládací plochy
  • Jednoduchá montáž
  • Snadné čištění a údržba

Pokud hledáte elegantní a praktický konferenční stolek, který nabízí více než jen jednu odkládací plochu, PERA je tím pravým řešením. Navíc, jeho minimalistický design jej umožňuje snadno sladit s ostatními nábytkovými kusy a doplňky.

Pokud Vás tento konferenční stolek zaujal, podívejte se na něj přímo na stránkách prodejce: https://www.interierio.cz/produkt/asir-konferencni-stolek-pera-bily