Rubriky
Ritchies

Nikdy neztratíte klíče s nástěnným držákem Tomasucci Billa

Poliček a odkládacích ploch není nikdy dost. Každý z nás zná ten pocit, kdy hledáme klíče a nevíme, kde jsme je zanechali. S nástěnným držákem na klíče Tomasucci Billa se vám to již nestane. Díky tomuto praktickému doplňku můžete mít své klíče vždy po ruce a budete si jisti, že je nenápadně schováte.

Úchyt na klíče a prostorný polička

Ideální k vystavení nádherných fotografií z dovolené, vkusné dekorace nebo jako místo, kam si položíte své nejnutnější věci. Nástěnný držák Tomasucci Billa nabízí nejen úchyt na klíče, ale také prostorný polička s odkládacími plochami. Tyto poličky jsou ideálním místem na uložení vašich nejnutnějších věcí, jako jsou mobilní telefony nebo peněženky. Navíc, pokud máte rádi čtení, můžete využít poličku i jako úložiště pro magazíny a časopisy.

Elegantní italský design

Italský design plný elegance, to je Tomasucci. Italský výrobce nábytku a bytových doplňků se může chlubit nejen kvalitou svých výrobků, ale také jedinečným designem. Designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně – aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.

Poznámka: Držák má 4 magnety na připevnění klíčů.


Nástěnný držák na klíče Tomasucci Billa