Rubriky
Ritchies

Moderní komoda ASUAN 2 v dubu sonoma pro váš moderní interiér

Pokud hledáte moderní kus nábytku do svého obývacího pokoje, jídelny či ložnice, pak je komoda ASUAN 2 v dubu sonoma to pravé pro vás. Tento nábytek vám nabídne nejen dostatek místa pro uložení vašich věcí, ale také vám skvěle poslouží jako designový doplněk místnosti.

Barva a rozměry komody ASUAN 2

Komoda ASUAN 2 je vyrobena v krásné barvě dubu sonoma, která se skvěle hodí do moderních interiérů. Její rozměry (šxvxh) jsou 140 x 83 x 45 cm. Díky tomuto rozměru nabízí dostatek místa pro uložení vašich věcí, avšak zároveň se neztratí ani v menších místnostech.

Materiál a dodání

Komoda ASUAN 2 je vyrobena z laminované dřevotřískové desky, tedy z materiálu LTD. Tento materiál je velmi odolný a snadno se udržuje. Komoda je dodávána v demontu, ale díky jednoduchému sestavení ji můžete mít připravenou k použití velmi rychle.

Záruka na komodu ASUAN 2

Komoda ASUAN 2 je velmi kvalitním kusem nábytku a proto jí dodáváme se zárukou 24 měsíců. Věříme totiž, že se vám bude líbit a bude vám sloužit mnoho let.

Nyní se můžete podívat na komodu ASUAN 2 v našem e-shopu https://www.esrom.cz/produkt/komoda-asuan-2-dub-sonoma a zakoupit ji za skvělou cenu.

Komoda ASUAN 2 je ideální pro vaši domácnost a bude skvěle vypadat jak v moderních, tak i v tradičních interiérech. Nečekejte proto a pořiďte si ji co nejdříve.

Komoda ASUAN 2 v dubu sonoma

Moderní nábytek a designové kousky jsou stále častěji používány jako doplňky interiéru. Komoda ASUAN 2 v dubu sonoma je přesně tímto kouskem, který nám nabízí praktičnost a zároveň působivý vzhled. Snadno se hodí do každého moderního bydlení.

Komoda ASUAN 2 v interiéru

Komoda ASUAN 2 v dubu sonoma se hodí ke všem typům nábytku. Pokud hledáte stylový kousek, který i prakticky využijete, tak je toto to, co hledáte. Vypadá dobře v kombinaci s barevnějšími stěnami i v kombinaci se světlejšími barvami.

Komoda ASUAN 2 v detailu

Dokonalost v detailu. Komoda ASUAN 2 má dokonalé provedení a je vyrobena z kvalitních materiálů, aby vám sloužila velmi dlouho. Pokud chcete svou domácnost vybavit kvalitními kusy, pak je tato komoda tou správnou volbou pro vás.